בלוג

שטיחים במידות מיוחדות

שטיחים במידות מיוחדות

לקוחות המעוניינים בשטיח לביתם, מגיעים בדרך כלל לאולמות התצוגה ומחפשים שטיח במידה הנוחה עבורם. קיימים כמה גדלים סטנדרטיים של שטיחים והלקוחות בוחנים את המידות ואם הן מתאימות למידות החדר ולחשיבה של הלקוחות, הם רוכשים את השטיח.

שטיחים במידות מיוחדות

אך לעיתים, הגודל הסטנדרטי אינו מתאים לצורך של הלקוחות. רבים מהם מעוניינים בשטיח המכסה כמעט את כל שטחו של הסלון שלהם ולכן הם רוצים להזמין שטיח בהזמנה מיוחדת בגודל 6*3 או 4*3 מידות שאינו נורמטיביות. לקוח אחר מעוניין להציב שטיח עגול מתחת לרגליים של השולחן בסלון כך שהגודל יהיה למעשה מתחת לכל השולחן ולכן מעוניין בשטיח שקוטרו 1.85 מטר.

במקרים רבים אפשר להזמין בהזמנה מיוחדת את הדוגמה שאהבו הלקוחות בגודל הדרוש להם, התואם את הקו העיצובי של הבית ומתאים בדיוק לשאר הפריטים במרחב כמו רהיטים ואקססוריז.

קיימים בארץ ובחו"ל כמה בתי מלאכה שערוכים לכך הם יוצרים חיבורים בין שטיחים, מוסיפים לכך פרנזים וכך יוצרים שטיח בנראות יפהפייה הכוללים גם קנטים בקצוות.

שטיחים בהזמנה מיוחדת

לקוחות רבים נמצאים בקונפליקט כיוון שהם אכן מצאו את הדגם המתאים ביותר לביתם אך גודלו קטן מדי. אם הם ירכשו את השטיח הקיים תהיה חוסר סימטריות בסלון שלהם. השטיח יכסה שטח קטן בלבד ותהיה חוסר פרופורציה שתפגע בעיצוב של הסלון כולו והוא ייראה מכווץ ואפילו מכוער.

הפתרון של הזמנת שטיח בהזמנה אישית הוא האופציה המועדפת על הלקוחות ובצדק. זמן הייצור תלוי בכמות העבודה של כל שטיח והלחץ הקיים במפעל, אך בכל מקרה שווה ללקוחות להמתין את פרק הזמן הזה כדי לקבל בסופו של דבר את השטיח הנכון והיוקרתי ביותר לסלון בגודל הרצוי ובסגנון המוצלח ביותר.

שטיחי צמר

את שטיחי הצמר הנארגים בעובדת יד אפשר להזמין בכל גודל נדרש. ההזמנה מועברת למפעל היצרני ושם מנתבים את הביצוע בהתאם להזמנה ומייצרים את המוצר בטקסטורה ובצבעים שנבחרו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *