בלוג

שטיחי שאגי – לאן הם מתאימים?

שטיחי שאגי - לאן הם מתאימים?

שטיחי שאגי הם שטיחים המכילים כמות גדולה מאד של סיבים יחסית לסוגים אחרים של שטיחים. הסיבים הארוגים בצפיפות רבה הם מצמר, משי מלאכותי, סיבי ויסקוזה, סיבים אקריליים, כותנה או חומרים סינתטיים רכים ונעימים במיוחד.

השערות כולן נוטות בדרך כלל לכיוון אחד ולכן אפשר ליהנות ממשחקי אור וברק בכל אחד מהשטיחים הללו.

להתאמה מרבית, השטיחים הללו מיוצרים בדרך כלל בצבע אחד. ספקטרום הצבעים הקיים הוא עצום ולכן אפשר להתאים אותם כמעט לכל צבע של רהיטים בחדרים השונים.

קיימים גם שטיחי שאגי בעלי צורות הנדסיות בטקסטורות ייחודיות המיוצרים בשני גוונים המתמזגים יחד כמו אפור ולבן, חום ושמנת וכו'.

השטיחים הללו מיוצרים בצורה עגולה, מרובעת ומלבנית וכך אפשר להתאים אותם למיקומים שונים בחלל הבית.

התאמת שטיחי שאגי למיקומים שונים בבית

שטיחי שאגי מתאימים לחדרים שאין בהם תנועה רבה או דריכת רגליים וחדרים אשר אין בהם רטיבות גבוהה. ברוב המקרים הם מונחים בכל אחד מחדרי הילדים כך שהילדים ייהנו מהם גם כשהם ברגליים יחפות.

הסיבים הגבוהים והצפופים הם המבנה האידאלי עבור ילדים אשר יושבים על השטיח, משחקים במשחקים או במחשב, צופים בטלוויזיה או רובצים על השטיח עם ספר טוב. הם יוצרים שכבה עבה ולכן הילדים נהנים משטיח המעניק תחושה ביתית חמימה והם אינם מושפעים מהרצפה הקרה במיוחד בחורף.

צוות היועצים המקצועי שלנו, ישמח להעניק לכם הכוונה וייעוץ מקצועי לאורך כל הדרך, וכך תמצאו באולם התצוגה את השטיח שהוא המתאים ביותר לכל אחד מחדרי הבית.

בחירת שטיח שאגי לחדרי ילדים

ברוב המקרים בוחרים שטיח לאחר שנבחרו או הגיעו הרהיטים לחדרי הילדים. לאור העובדה שסגנונם של החדרים שונה זה מזה, כך גם הצבעים השולטים בכל אחד מהחדרים. תוספת השטיח בחדר אמורה להשלים את נראותו של כל חדר בהתאם לקו העיצובי של כל אחד מהם.

בחדרים לילדים שרהיטיהם צבועים בצבעי כחול, שחור או אפור, יתאימו מאד שטיחי שאגי בגווני תכלת אפור או לבן. מיקומו של האקססוריז במרכז החדר יוסיף יופי רב לחדר כולו.

בחדרי ילדים המיועדים לבנות אשר בדרך כלל שולטים בהם גווני אדום, ורוד או סגול בהיר, אפשר לשלב שטיחי שאגי בצבעים בהירים וסולידיים כמו לבן, אפור או סגול בהיר. לפני הבחירה חשוב לבצע סימולציה של נראות החדר עם השטיח כדי לקבל את ההחלטה הנכונה.

בחירת שטיח שאגי לחדר השינה

דריכה על שטיח שאגי רך ביציאה מחדר האמבטיה, או בירידה מהמיטה מוקדם בבוקר זו תחושה נפלאה כשהרגל טובעת בסיבים גבוהים ונעימים במיוחד. אפשר לרכוש שטיח מרובע גדולה ולמקם אותו מתחת למיטה הזוגית ובמעברים בצדי המיטה או לחלופין לרכוש שני שטיחים ארוכים קטנים רק עבור המעברים כדי ליצור נוחות מרבית בירידה ובעלייה למיטה הזוגית.

שטיח שאגי לחדר המגורים

בשנים האחרונות קיימת מגמה לקנות שטיח שאגי גם עבור חדר המגורים. סוג זה של שטיח מתאים במיוחד לבתים שיש בהם ילדים קטנים יחסית אשר מבלים זמן רב בסלון. הם משחקים על השטיח, רואים טלוויזיה יחד ולכן זהו השטיח הנוח ביותר עבורם.

במקרים רבים הילדים יושבים או שוכבים בהנאה ענקית על השטיח החמים ומזמינים למשטח זה גם את אחיהם וחבריהם כדי ליהנות מזמן האיכות יחד.

ההיצע הנרחב של שטיחי שאגי יפתיע גם אתכם ולכן מנהלי המכירות שלנו ישמחו להעניק לכם הכוונה וייעוץ מקצועי כדי שתבצעו בחירה נכונה ומושכלת לגבי השטיח המתאים לכל מיקום בביתכם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *